Haberler

websitemiz yenilenmiştir… 🙂 🙂 🙂

Ürünlerimiz

  • PotoTop® 

Ürün Tanımı:

PotoTop® yüksek elektrokimyasal ve biyolojik aktiviteli, mikrobakteriyel saldırılara karşı antiseptik etkiye sahip ve direnç oluşumunu önleyen, aktifleştirilmiş bir çözeltidir.

Super Okside Su Mikroorganizma Etki Mekanizması Nedir?

“Super Oxidized Water” olarak bilinen hipokloröz asit (HOCl) çözeltisi, sahip olduğu yüksek ORP (Oxidatian-Reduction Potential) değeri sayesinde dezenfeksiyon etkisini, mikroorganizmaların hücre zarı yapısını bozarak göstermektedir.

 Bu özelliğinden dolayı hipokloröz asit oldukça etkili ve geniş spektrumlu bir dezenfektan maddedir.

  • NafOil Fort   Probiyotik, Enzim ve Organik Asit Katkılı Bağırsak Flora Düzenleyici

Ürün Tanımı: 

NafOil Fort kanatlı hayvanların sindirim sistemi mikroflorasını düzenleyerek patojenik mikroorganizmaların üremesini azaltan, sindirime yardımcı olan ve dolasıyla yemden maksimum oranda yararlanmayı sağlayan probiyotikler, enzimler ve organik asitlerden oluşan bir üründür.

  • NafOil Anti Plus   Antibakteriyel Etkili Büyütme Faktörü

Ürün Tanımı: 

NafOil Anti Plus kanatlı hayvanlar için özel olarak seçilmiş organik asitlerden ve bitki özlerinden elde edilen esansiyel yağların bileşiminden oluşan, etkinliği Ar-Ge denemeleriyle kanıtlanmış bir üründür.

  • NafOil Pro   Fitobiyotik Katkılı Büyütme Faktörü

Ürün Tanımı: 

NafOil Pro esansiyel yağlar ve organik asitlerin bileşiminden oluşan, kanatlı hayvanların sindirim sistemi mikroflorasını düzenleyerek sindirimi en üst düzeye çıkaran; patojenik mikroorganizmaların üremesini azaltarak da enfeksiyonlara karşı koruma sağlayan büyütme faktörüdür.